KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499453
nr 1449 9453
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x94 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 21:04:12
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)